KARIÉRA
Aktuálně hledáme

Sklárna Květná 1794 vyrábí sklo prémiové kvality. V jejím sortimentu najdete vázy, dózy, mísy, talíře a mnoho dalších produktů, hlavní pozornost se však soustředí na ručně foukané sklenice té nejvyšší kvality. Hledáme proto někoho, jehož pracovní náplní bude prodej prémiového skla (sklenice na vína, rumy, koňaky a mnoho dalších exkluzivních produktů) v prestižních restauracích a hotelech po celé České republice.
Pokud se rádi pohybujete v tomto prostředí, je pro Vás tato nabídka to pravé!

Co vás na pozici čeká:

Vyhledávání klientů, navázání obchodní spolupráce a prezentace našich produktů, ať již telefonicky, osobně nebo na námi organizovaných ochutnávkách a degustacích. Znalost prostředí HORECA nebo kontakty na vinotéky a vinařství jsou výhodou, ne však podmínkou.

Náplň v bodech:

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Identifikování potřeb zákazníků
  • Tvorba nabídky „na míru“
  • Péče o stávající zákazníky
  • Sebevzdělávání v produktových znalostech a soft skills

Co od vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání, ideálně s praxí obchodního reprezentanta, případně z pozic v restauracích nebo hotelech
  • Silná orientace na výsledek
  • Nadstandardní komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co vám za vaši práci nabízíme:

  • Fix + finanční odměna za plnění obchodního plánu
  • Firemní mobil
  • Zázemí stabilní společnosti s produkty s vysokou prestiží

Stručný motivační dopis a strukturovaný životopis v češtině zasílejte, prosím, na adresu personalni@kvetna1794.cz. Pokud na Vaši zprávu neodpovíme nejpozději do tří týdnů od jejího doručení, omlouváme se, ale upřednostnili jsme ve výběrovém řízení jiné kandidáty. Odpovědí na tento inzerát, či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí do jeho odvolání.